StarTech.com Dual monitor arm horizontaal zwart. Montage: Vrijstaand, Maximale gewichtscapaciteit: 8 kg, Maximale schermgrootte: 61 cm (24"), Montage interface compatibiliteit (min): 75 x 75 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 100 x 100 mm. In hoogte verstelbaar, Bereik kantelhoek: -15 - 15°. Kleur van het product: Zwart
| Maxi aangepaste schermgrootte | 61 cm |
| Type gebruik | Voor kantoor |
| Kleur | Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte (cm) | 410 mm |
| Breedte (cm) | 180 |
| Kabelgeleiding | Nee |
| Aantal schermen | 2 |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Max. gewicht (kg) | 8 |
| Diepte (cm) | 950 mm |
| Kantelinstellingen | -15 - 15 ° |
| Draaiing links/rechts (°) | 0 - 360 ° |