DELL UltraSharp U4924DW. Beeldschermdiagonaal: 124,5 cm (49"), Resolutie: 5120 x 1440 Pixels, HD type: 5K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 14 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 32:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 60 Hz |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 5x USB-A, , 2x USB-C, |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Beschikbare netwerkverbindingen | 1x RJ45 |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | -5 - 21 ° |
| Pivoterend | Nee |
| HD-kwaliteit | 5K Ultra HD |
| Weergave / kleurdiepte | 1,07 miljard kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 18 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 52,06 x 121,49 x 26,91 |
| Gewicht (Kg) | 16,3 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100, 200 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 2000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 45 W |
| Resolutie | 5120 x 1440 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 32:9 |
| Schermgrootte (") | 124,5 cm |
| Responstijd (ms) | 14 ms |
| Inclusief kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-a naar USB Type-C, USB Type-C |
| Referentie fabrikant | DELL-U4924DW |