Epson WorkForce Pro EP-C800RDW. Kleur, Aantal printcartridges: 4, Gebruiksindicatie (maximaal): 70000 pagina's per maand. Maximale resolutie: 4800 x 1200 DPI. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter): 34 ppm. Duplex printen. Beeldscherm: LCD. Wifi. Kleur van het product: Wit
| Gewicht (Kg) | 17,6 kg |
| Printer / Taalsimulatie | ESC/P-R, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Model | WorkForce Pro EP-C800RDW |
| Scanner / Type media-invoer | Nee |
| Formaat papier | A4 |
| Interfacetype | USB |
| RAM geïnstalleerd | 2048 MB |
| Geluidsniveau (dB) | 37 dB |
| Duplexafdruk | Ja |
| Printresolutie (dpi) | 4800 x 1200 DPI |
| Printer / Technologie | Inkjet |
| Afdrukkleur | Kleur |
| Printsnelheid in zwart-wit (ppm, A4, normale kwaliteit) | 34 ppm |
| Snelheid ipm zwart/kleuren | 34 ppm |
| Maximaal aantal kopieën per maand | 70000 pagina's per maand |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 413 mm x 425 mm x 535 mm |
| Referentie fabrikant | C11CK21401 |