Philips Evnia 5000 27M2C5201L/00. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Wit
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 180 Hz |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Nee |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | -5 - 20 ° |
| HD-kwaliteit | Full HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 46,8 x 61,1 x 19,7 |
| Gewicht (Kg) | 4,81 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 3000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 20,8 W |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 68,6 cm |
| Responstijd (ms) | 1 ms |
| Inclusief kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Referentie fabrikant | 27M2C5201L/00 |