DELL UltraSharp U5226KW. Beeldschermdiagonaal: 132,1 cm (52"), Resolutie: 6144 x 2560 Pixels, HD type: 6K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 2x2. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zilver
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 120 Hz |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 5x USB-A, , 3x USB-C, , 1x Thunderbolt 4 |
| Beschikbare videoaansluitingen | 2x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Beschikbare netwerkverbindingen | 1x RJ45 |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Ja |
| Kantelinstellingen | -5 - 10 ° |
| Pivoterend | Ja |
| HD-kwaliteit | 6K Ultra HD |
| Weergave / kleurdiepte | 1,07 miljard kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 18 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 66,68 x 122,33 x 25,5 |
| Gewicht (Kg) | 17,8 |
| Vesa-norm | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 |
| Contrastverhouding (n:1) | 2000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 63,6 W |
| Resolutie | 6144 x 2560 Pixels |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 21:9 |
| Schermgrootte (") | 52 |
| Responstijd (ms) | 8 |
| Inclusief kabels | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-C naar USB Type-A |
| Referentie fabrikant | DELL-U5226KW |