Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5. Type product: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel Core 7. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
| Netwerkgebruik / Gegevensoverdrachtsnelheid | 1000,100 Mbit/s |
| Beschikbare netwerkverbindingen | 1x RJ45 |
| Grafische kaart | Niet beschikbaar |
| Beschikbare videoaansluitingen | 2x HDMI |
| Toetsenbord | Qwerty |
| RAM geïnstalleerd | 32 GB |
| DDR5-SDRAM5.20032 GB |
| Schermgrootte (") | 68,6 cm |
| Geïnstalleerd beheersysteem | Windows 11 Pro |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 2x USB-A, , 1x USB-A 3.2 Gen2, , 1x USB-C 3.2 Gen2, |
| Bluetooth | Ja |
| Connector WIFI | Ja |
| Netwerkgebruik / Draadloos protocol | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Geheugenkaartenlezer | Nee |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 47,32 x 61,17 x 19,2 |
| Gewicht (Kg) | 7,1 kg |
| Referentie fabrikant | 12SA0091MB |