iiyama ProLite X2791HS-B1. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Frequentie (Hz) | 120 Hz |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Nee |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | 3 - 20 ° |
| HD-kwaliteit | Full HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 4 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 42,75 x 61,15 x 19 |
| Gewicht (Kg) | 3,8 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 1500:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 14 W |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 68,6 cm |
| Inclusief kabels | AC, HDMI |
| Referentie fabrikant | X2791HS-B1 |