LG 32U720A-B. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Frequentie (Hz) | 60 Hz |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 1x USB-C, |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Ja |
| Pivoterend | Ja |
| HD-kwaliteit | 4K Ultra HD |
| Weergave / kleurdiepte | 1,07 miljard kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 10 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 59,78 x 71,43 x 25 |
| Gewicht (Kg) | 8,1 |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 |
| Contrastverhouding (n:1) | 3000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 34,6 W |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 32 |
| Responstijd (ms) | 5 |
| Inclusief kabels | AC, HDMI, USB Type-C |
| Referentie fabrikant | 32U720A-B.AEU |