Philips 43BFL2214/12. Beeldschermdiagonaal: 109,2 cm (43"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Helderheid: 350 cd/m², Typische contrastverhouding: 1200:1. Formaat digitaal signaal: DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Connector WIFI | Nee |
| HD-kwaliteit | 4K Ultra HD |
| Netwerkgebruik / Aantal WAN-poorten | 1 |
| Beschikbare videoaansluitingen | 3x HDMI |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 1x USB-A, , 1x USB-A 3.2 Gen1, |
| RMS-vermogen (W) | 20 W |
| Vesa-norm | 100 x 200 |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Audiosysteem / Geluidseffecten | Dolby Atmos |
| Gelezen audioformaat | AAC, MP3, WAV, WMA |
| Audiosysteem / Luidsprekersysteem | 2 |
| Contrastverhouding (n:1) | 1200:1 |
| Projectiescherm / Diagonale grootte afbeelding | 108 cm |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 350 cd/m² |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 51 W |