Philips 5000 series 34E1C5600HE/00. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34"), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Frequentie (Hz) | 100 Hz |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | -5 - 20 ° |
| HD-kwaliteit | 4K Ultra HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 5 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 557 mm x 808 mm x 281 mm |
| Gewicht (Kg) | 7,16 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 3000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 57 W |
| Resolutie | 3440 x 1440 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 21:9 |
| Schermgrootte (") | 86,4 cm |
| Responstijd (ms) | 4 ms |
| Inclusief kabels | HDMI, USB Type-C, AC |
| Referentie fabrikant | 34E1C5600HE/00 |