Philips 55OLED76012. Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Duurzaamheidsindex | 8,1 /10 |
| Connector WIFI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HD-kwaliteit | 4K Ultra HD |
| Netwerkgebruik / Aantal WAN-poorten | 1 |
| Beschikbare videoaansluitingen | 4x HDMI |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 2x USB-A, |
| RMS-vermogen (W) | 20 W |
| Vesa-norm | 300 x 300 |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Audiosysteem / Geluidseffecten | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Gelezen audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Audiosysteem / Luidsprekersysteem | 2 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Energieklasse | F |
| Frequentie (Hz) | 120 Hz |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 72,8 x 122,8 x 24 |
| Gewicht (Kg) | 17,6 |
| Referentie fabrikant | 55OLED760/12 |