DELL Pro E2726DS. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 100 Hz |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | -5 - 21 ° |
| Pivoterend | Nee |
| Draaiing links/rechts (°) | -90 - 90 ° |
| HD-kwaliteit | Quad HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 4 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 51,56 x 61,24 x 21,16 |
| Gewicht (Kg) | 4,74 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 1000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 21,5 W |
| Resolutie | 2560 x 1440 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 68,6 cm |
| Responstijd (ms) | 8 ms |
| Inclusief kabels | AC, HDMI |
| Referentie fabrikant | DELL-E2726DS |