iiyama ProLite. Screen size: 43.2 cm (17"), Screen resolution: 1280 x 1024 pixels, HD type: SXGA, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Aspect ratio: 5:4, Horizontal viewing angle: 170°, Vertical viewing angle: 160°. Built-in speakers. VESA mounting. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Available video connections | 1x VGA, , 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Headphone socket | No |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | No |
| Tiltable | No |
| HD quality | SXGA |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| RMS capacity (W) | 2 W |
| Weight (Kg) | 4,9 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 170 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 160 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 1000:1 |
| Image Brightness (cd/m²) | 225 cd/m² |
| Number of watts on/standby | 20 W |
| Projector / Native Resolution | 1280 x 1024 |
| Television / Image Aspect Ratio | 5:4 |
| Display / Diagonal Size (") | 43,2 cm |
| Display / Response Time | 5 ms |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI, DisplayPort, Acoustique |