DELL SE2426H. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 8 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Display / Type | LCD |
| Frequency (Hz) | 144 Hz |
| Available video connections | 2x HDMI |
| Headphone socket | No |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | No |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | -5 - 21 ° |
| HD quality | Full HD |
| Display / Color Depth | 16.7 million colours |
| Dimensions H x W x D (cm) | 41.23 x 53.86 x 17.88 |
| Weight (Kg) | 3,09 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 1000:1 |
| Number of watts on/standby | 13.3 W |
| Projector / Native Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 60,5 cm |
| Display / Response Time | 8 ms |
| Cables included | AC, HDMI |
| Manufacturer reference | DELL-SE2426H |