HP ProDesk 4 SFF G1i AI. Processor frequency: 2.4 GHz, Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 265. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM, Memory clock speed: 5600 MHz. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD, Optical drive type: DVD±RW. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Operating system included: Windows 11 Pro. Power supply: 280 W. Chassis type: SFF. Product type: PC. Product color: Black
| Networking / Data Transfer Rate | 10,100,1000 Mbit/s |
| Available network connections | 1x RJ45 |
| Graphics card | Niet beschikbaar |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Keyboard | Azerty |
| RAM / Installed Size | 16 GB |
| RAM memory | DDR5-SDRAM5,60016 GB |
| Installed management system | Windows 11 Pro |
| Available USB/T-Bolt ports | 3x USB-A, , 2x USB-A 3.2 Gen1, , 3x USB-A 3.2 Gen2, , 1x USB-C 3.2 Gen2, |
| Bluetooth | Yes |
| WiFi connection | Yes |
| Networking / Wireless Protocol | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Dimensions H x W x D (cm) | 30.3 x 30.3 x 30.8 |
| Weight (Kg) | 4,55 kg |
| Manufacturer reference | 9H7T5ET#UUG |