LG 32UQ850V-W. Screen size: 80 cm (31.5"), Screen resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. Built-in USB hub. VESA mount, Height adjustment
| Display / Type | LED |
| Frequency (Hz) | 60 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-A, , 1x USB-C, |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Headphone socket | Yes |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | Yes |
| Tiltable | Yes |
| Inclination settings | -5 - 20 ° |
| Rotating | Yes |
| Rotation left/right (°) | -90 - 90 ° |
| HD quality | 4K Ultra HD |
| Display / Color Depth | 1.07 milliards de couleurs |
| RMS capacity (W) | 10 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 59.78 x 71.45 x 23.93 |
| Weight (Kg) | 7.15 |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 |
| Projector / Contrast Ratio | 2000:1 |
| Number of watts on/standby | 30,1 W |
| Projector / Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 31.5 |
| Display / Response Time | 5 |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Manufacturer reference | 32UQ850V-W |